İade ve Garanti Şartları

Ürün iade süresi ne kadardır?

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri:
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade edilecek ürün kargo şirketine faturası ile teslim edilmelidir. Faturası bulunmayan hiç bir ürün iade alınmamaktadır. 14 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir, iade edebilir ya da yerine ürün bedeli kadar Halıname alışveriş çeki alabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün ayıplı olduğu kararını, uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 0216 630 26 26 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.

Kesim yapılan ürünler: Kaymaz jel halılar, Kesme Yolluklar ve cami halıları gibi kesim yapılarak tarafınıza teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu ürünlerde bulunan ebatlar en çok tercih edilen ebatlara göre ön tanımlı girilmiştir. Herhangi bir standart ölçü bulunmamaktadır.